ویترین نیویورک

خوب است که به دنبال کمک حرفه‌ای باشید، اما من از همه می‌خواهم – صرف نظر از حجم کارشان – هر پیشنهادی را که قبل از بازیگری به آنها داده می‌شود، واقعاً درک کنند.

جزئیات پروژه

مشتری: محمد علوی
شروع پروژه: 24/04/2020
محصول مورد نیاز: 5900 محصول
وب سایت سرمایه گذاران: Topgear88.com
مکان مشتری: ایران-تهران
ارزش: 580000
دیگر: سفارشی شما

بروشور

سند ما را دانلود کنید تا داده های خاص سرویس و نحوه کار ما را ببینید.

بروشور.DOC
1.25M
بروشور.PDF
3.81M

بیایید کار را شروع کنیم
با یکدیگر

لطفا برای ارتباط با ما راحت باشید. 1-2 روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت. یا همین الان با ما تماس بگیرید

درباره پروژه

مهندسی صنایع شاخه‌ای از مهندسی است که به بهینه‌سازی فرآیندها، سیستم‌ها یا سازمان‌های پیچیده می‌پردازد. مهندسان صنایع برای از بین بردن اتلاف وقت، پول، مواد، ساعت کار، زمان ماشین، انرژی و سایر منابعی که ارزش تولید نمی کنند، کار می کنند. به گفته موسسه مهندسین صنایع و سیستم ها، آنها فرآیندها و سیستم های مهندسی را ایجاد می کنند که کیفیت و بهره وری را بهبود می بخشد.

مهندسی صنایع به توسعه، بهبود و اجرای سیستم های یکپارچه افراد، پول، دانش، اطلاعات، تجهیزات، انرژی، مواد، تجزیه و تحلیل و سنتز و همچنین علوم ریاضی، فیزیکی و اجتماعی همراه با اصول و روش ها می پردازد. طراحی مهندسی برای مشخص کردن، پیش‌بینی و ارزیابی نتایجی که از چنین سیستم‌ها یا فرآیندهایی به دست می‌آیند.

چالش مشتری ما

توسعه و حفظ برنامه‌های تحول در امور مالی، لجستیک/زنجیره‌های تامین، فناوری اطلاعات، آموزش و تدارکات برای کمک به تقویت هزینه و کارایی بدون از دست دادن قابلیت دفاعی. استفاده از فرصت ها برای کمک به کاهش هزینه ها در عین حفظ قابلیت عملیاتی از طریق مشارکت با بخش خصوصی.

رویکرد و راه حل ما

مواد الکترونیکی انواعی از مواد هستند که معمولاً به عنوان عناصر اصلی در انواع کاربردهای دستگاه استفاده می شوند. این عناصر می توانند به عنوان مثال، حافظه ها، نمایشگرها، LED ها باشند و به راحتی در ابزارهای الکترونیکی روزانه مانند تلفن همراه، رایانه، لپ تاپ، تبلت، دستگاه های GPS، لامپ های LED، تلویزیون ها و مانیتورها دیده شوند.

site_image_22

رویکرد و راه حل ما

این پروژه 4 میلیون دلاری با موفقیت در دو مرحله مجزا به پایان رسید که هر دو فاز طبق برنامه زمان بندی شده و هزینه های کلی کمتر از بودجه بود. تعمیرات اضطراری تاسیسات در 11 دسامبر 2014 تکمیل شد که به تاسیسات اجازه داد تا در ماه های بحرانی زمستان کار کند. تعمیرات برق دائمی همراه با کمبودهای حیاتی کمتر در سایت در آوریل و مه 2016 تکمیل شد، زمانی که امکان تعطیلی طولانی‌تر تاسیسات وجود داشت. به منظور برآورده ساختن زمانبندی مورد نیاز، TransGas خدمات مدیریت تدارکات و ساخت و ساز را به WSP واگذار کرد.

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تماس با آذین